Adobe Edge Inspect

Mac için Web Sitesi Tasarımı Test Programı

Platform: Mac
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

Web tasarımcıların en çok korktukları konuların başında farklı cihaz, web tarayıcı veya çözünürlüklerde tasarımların da farklı görünmesinden dolayı yaşanan problemler geliyor. Adobe Edge Inspect programı bu soruna çare olabilmek için hepimizin tanıdığı Adobe şirketi tarafından hazırlamış ve işlevini yeterince yerine getirebiliyor.

Android, iOS işletim sistemli mobil cihazlar için geliştirilen Edge Inspect uygulamaları ile senkronize biçimde çalışabilen yazılım bu sayede sadece bilgisayarınızda test değil diğer cihazlarda da testler gerçekleştirmenize yardımcı oluyor.

Eğer hazırladığınız web tasarımlarının farklı koşullar altında nasıl göründüğünü test ederken bir yandan da HTML, CSS ve JS kodlarınızda değişiklikler yapabilmeyi, bu değişikliklerin sonuçlarını görmeyi istiyorsanız Adobe Edge Inspect kullanmanız gereken bir program diyebiliriz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Adobe Edge Inspect yazılımı sayesinde tasarladığınız web sayfalarının farklı cihazlarda, web tarayıcılarında ya da çözünürlüklerde görünmesinden dolayı meydana gelen görüntüleme sorunlarından kurtulabilirsiniz.
Web için tasarladığınız sayfaların farklı cihazlarda görünümünü ve çalışmasını test etmek için geliştirilmiş olan Adobe Edge Inspect yazılımı ile Html, Css ve JavaScript denemeleri yapabilirsiniz. Ayrıca ekran görüntüsü almak, yerel sunucu üzerinde çalışmak ve Https desteği gibi daha pek çok özelliği yapısında bulunduran yazılım web tasarımı yapan webmasterların mutlaka denemesi gereken bir programdır. Bütün bunların yanında Adobe Edge Inspect Android ve IOS işletim sistemli mobil cihazlar için geliştirilmiş olan Edge Inspect uygulamaları ile de uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. Yazılımı kullanabilmeniz için kurulumdan sonra sadece ADOBE ID' sini girmeniz gerekecektir.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;