Adobe Shadow

Mac İçin Sitelerin Mobil Cihazlardaki Görünümünü Test Etme Aracı

Platform: Mac
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

Artık Adobe Edge Inspect olarak isim değiştiren programın yeni versiyonunu edinmek için Mac Adobe Edge Inspect sayfamızı kullanabilirsiniz.

Web sitelerinin mobil cihazlardaki görünümünü test etmek için hazırlanan Adobe Shadow web geliştiriciler için hazırlanmış bir program. En iyi sonucu alabilmek için web sitelerinin her cihaz için test edilmesi ve nasıl görüntülendiğinin bilinmesi gerekir. Adobe Shadow modern web standartlarına göre güncellenerek en doğru sonucu almanızı sağlar. Her tarayıcı güncellemesi ve markete giren her yeni mobil cihazdaki test aşaması kullanıcı geri dönüşleriyle optimize edilir. Kısacası hazırlanan web sitelerinin doğru standartlarda tasarlanıp tasarlanmadığını test edecek iyi bir araca ihtiyaç duyanlar Adobe teknolojisiyle hazırlanmış Shadow'u deneyebilirler. Program önizleme ve test süreçleri dışında hataların ayıklanması için de kullanabilir. Mobil cihazlarla uzaktan erişim desteği sunan Adobe Shadow ile farklı ekran çözünürlüklerinde sitenizi görüntüleyerek düzenleme yapabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Macintosh da sitelerin mobil cihazlarda nasıl göründüğünü test etmeye yarayan Adobe Shadow,web geliştiricileri için hazırlanmış eşsiz bir yardımcı program görevini üstleniyor. En iyi sonucu ve en net bilgiyi almanızı sağlayan Adobe Shadow ile web sitelerinin her cihaz için test etme imkanınız oluyor. Adobe Shadow modern web standartlarına göre güncellenerek en doğru sonucu almanızı sağlar. Her tarayıcı güncellemesi ve markete giren her yeni mobil cihazdaki test aşaması kullanıcı geri dönüşleriyle optimize edilir.  Mobil cihazlarla uzaktan erişim desteği sunan Adobe Shadow ile farklı ekran çözünürlüklerinde sitenizi görüntüleyerek düzenleme yapabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;