Any Video Converter Ultimate

Mac için Medya Yönetim ve Veri transferi Yazılımı

Platform: Mac
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
Üretici: AnvSoft
indir.com

Any Video Converter Ultimate; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda bulunan video dosyalarınızı iPhone, iPad, iPod cihazlarınıza uyumlu hale dönüştürmeniz ve Mac bilgisayarınız ile iOS cihazlarınız arasında veri transferi yapmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir yazılımdır.

120'den fazla video biçimi için destek sunan yazılım ile bu video dosyalarınızı kolaylıkla dönüştürebilir ve dilediğiniz formatta kaydedebilirsiniz. Ayrıca dönüştürdüğünüz video dosyalarınızı DVD ve CD'lere yazdırabilirsiniz.

Geniş kapsamlı Any Video Converter Ultimate programı ile video dosyalarınızı dönüştürebilediğiniz ve DVD - CD'lere yazdırabilediğiniz gibi iOS cihazlarınız ile Mac bilgisayarınız arasında veri transferi yapabilir, tüm dosyalarınızı yedekleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra içerisinde bulunan güçlü video düzenleme araçlarını kullanarak video dosyalarınız üzerinde kesme, kırpma, birleştirme, egekt ekleme gibi bir çok düzenleme işleminizi kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Video dönüştürme, DVD - CD'lere yazdırma, Mac ve iOS cihazlarınız arasında veri transferi ve video düzenleme gibi bir çok fonksiyona sahip Any Video Converter Ultimate paket yazılımını mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;