CoffeeCup Web Form Builder Lite

Mac için Web Form Hazırlama Programı

Platform: Mac
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

CoffeeCup Web Form Builder sadece bir sürükle bırak işlemi ile en inanılmaz web formlarını oluşturmanıza olanak veren başarılı bir yazılımdır. Giriş kutuları, metin alanları, listeler, kutular, açılır kutular, butonlar ve daha fazlası CoffeeCup Web Form Builder içerisinde sizin yaratıcılığınızla birleşerek, farklı web formları ortaya çıkarıyor.

Program Flash, XML ve PHP desteği sunmaktadır. En güzel yanıysa bu kodlama sistemlerinden hiçbirini bilmenize gerek olmamasıdır. Tek yapmanız gereken bir e-posta adresi belirlemek ve dosyaları yüklemek.

Ayrıca e-posta formlarınıza, resimler ve arka planlar ekleyebileceğiniz gibi isterseniz yazı fontunu, rengini, sınırlarını belirleyebilirsiniz. Yazılım içerisinde daha önce hiç görmediğiniz bir çok arka plan ve düğmelerle karşınıza gelir. CoffeeCup Web Form Builder'ı hemen indirerek sizlerde kendi web formlarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

CoffeeCup Web Form Builder kullanarak sürükle bırak yardımı ile web form hazırlayabilirsiniz. Web formlarını oluşturmanızı hızlı ve çok kolay bir şekilde hazırlamanızı sağlayan yardımcı bir programdır. Giriş kutuları,metin alanları, listeler, kutular, açılır kutular, butonlar ve daha fazlası CoffeeCup Web Form Builder içerisinde sizin yaratıcılığınızla birleşerek, farklı web formları ortaya çıkarıyor. Program Flash, XML ve PHP desteği sunmaktadır.Yazılım bilgisine ihtiyacınız olmadan bir e-posta adresi belirleyerek dosyaları yükleyebilirsiniz. Ayrıca e-posta formlarınıza, resimler ve arka planlar ekleyebileceğiniz gibi isterseniz yazı fontunu, rengini, sınırlarını belirleyebilirsiniz. Yazılım içerisinde daha önce hiç görmediğiniz bir çok arka plan ve düğmelerle karşınıza gelir. CoffeeCup Web Form Builder'ı hemen indirerek sizlerde kendi web formlarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;