Folx

Mac İçin Dosya İndirme Yöneticisi

Platform: Mac
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
Üretici: EltimaSoftware
tamindir.com indir.com

Mac için Folx programı bilgisayarınız için ücretsiz bir dosya indirme yöneticisidir.

Folx, Mac için en iyi dosya indirme asistanıdır. Bu ücretsiz dosya indirme yöneticisi, hoş bir tasarıma sahiptir ve kullanımı kolay, yenilikçi bir arayüz taşır. Bu program, kullanımı gereksiz olan tonlarca özellik taşımaz. Dosyaları indirmek için yapmanız gereken tek şey, web tarayıcınızda bulunan bağlantıya tıklamaktır. Ardından Folx gerekeni yapar.

Ayrıca bu program iki uygulamanın tek programda birleşmiş halidir. Yani bir tanesi ortak indirmeler, diğeri torrentler için olan iki indirme uygulamasına ihtiyacınız yoktur. Folx, bu indirmelerin tümünü tek uygulama halinde taşıyabilir.

Folx, birden çok indirme işleminizi parçalar halinde ayırabilir ve bunları aynı anda, hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir. Folx programında ayrıca indirme ve yükleme hızını ayarlamanız için bir seçenek de bulunur. Böylece en önemli indirmeleri onları sürükleyip listenin en başına bırakarak öncelikli hale getirebilirsiniz. Çevrimdışı olmanız ya da web sitesinin kullanılabilir olmaması gibi beklenmeyen durumlara karşılık olarak Folx yazılımının indirmeleriniz için sunduğu otomatik sürdürme niteliği de bulunmakta.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Folx; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda güvenle kullanabileceğiniz, kullanımı basit bir dosya indirme yöneticisidir.
Folx yazılımı kullanımı kolay, sade ve şık tasarımlı arayüz araçları ile oldukça kullanışlı bir dosya indirme aracıdır. Folx yazılımını kullanarak dosya indirmek için tek yapmanız gereken; web tarayıcınızda bulunan bağlantıya tıklamaktır. Daha sonra Folx yazılımı gerekeni otomatik olarak yapacaktır. 
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;