Red Crucible 2

Oyuncaklarla rekabet oyunu

Platform: Mac
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

Red Crucible 2, Mac bilgisayarlar için hazırlanmış ücretsiz ancak kaliteli bir online FPS oyunu. Yani oyun boyunca verdiğiniz mücadeleye dünyanın her yanından binlerce oyuncu katılacak ve diğer takımlara karşı etkili bir şekilde taktiklerinizi uygulamanız gerekecek. Her ne kadar oldukça yüksek fiyatlı oyunlarla kapışacak kadar üst düzey olmasa da, ücretsiz bir oyundan beklenebilecek kaliteye sahip ve kendini oynatıyor diyebilirim.

Oyunda kullanabileceğiniz farklı silahların yanında, pek çok savaş aracı bulunuyor ve bunları kullanarak karşı takıma karşı zafer elde etmeye çalışıyorsunuz. İçerisinde bulunan dokuz farklı harita üzerinde 24 oyuncuya kadar oynayabildiğiniz oyun, ayrıca satın alma seçeneklerini kullanarak daha gelişmiş araç ve silahlara erişmenize de olanak tanıyor.

Oyunda bulunan oyuncu sınıfları arasında asker, yüksek kalibreli silah kullanan askerler, keskin nişancılar ve patlayıcı uzmanları yer alıyor. Her sınıfın kendisine göre bir avantajı olduğu için hangisinin üstün olduğunu söylemek elbette mümkün değil ancak kendi oyun alışkanlıklarınıza göre bir tanesinin uygun geleceğinden eminim.

Oyunda isterseniz herkes tek şeklinde karşılaşmalar yapabildiğiniz gibi, son kalan kazanır, takım dövüşü, saldırı ve savunma ile patlatma modları da yer alıyor ve hepsinin farklı bir eğlencesi olduğunu belirtmek gerek. Eğer ücretsiz bir FPS arıyor ve online olarak bu eğlenceye dahil olmak istiyorsanız Red Crucible 2’yi denemeden geçmeyin.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Dünyadan oyuncularla rekabet edebileceğiniz keyifli bir oyun. Boş zamanlarınız için güzel bir alternatif.
 
Şimdiye kadar ki yapılan oyunlar arasında kendi türünde en iyi olarak gösterilen bir oyun. Arabacı, piyade, hava harekatçısı gibi karakterleri seçip yönlendireceğiniz gerçekçi bir oyun. Oyunda yaklaşık 20 tane silah çeşidi ve ekipman var. Grafikler çarpıcı ve ses efektleri benzersiz bir oyun. Kontrolleri oldukça kolay olan oyunda yön tuşlarını ve fareyi kullanmanız yeterli.
 
İyi eğlenceler! 
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;