Spotydl

Mac İçin Spotify Müzik ve Şarkı İndirme Yöneticisi

Platform: Mac
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
Üretici: Spotydl
tamindir.com indir.com

Spotydl sayesinde Mac işletim sistemli bilgisayarlarınızda kolayca Spotify üzerinden dinlediğiniz müzikleri indirebilir ve mp3 dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Maalesef ücretsiz Spotify üzerinde offline dinleme özelliği olmadığı için indirme yöneticileri ile şarkıları indirmek tek yol haline geliyor.

Program esas olarak direkt Spotify üzerindeki şarkıları indirmiyor. Ancak Spotify’dan sürükle bırak ile Spotydl’e sürüklediğiniz şarkılar, onlarca farklı mp3 sitesinde aratılıyor ve daha sonra indiriliyor. Ancak bu inen dosyalarda oluşabilecek farklardan dolayı program üreticisi alternatif bir yöntem de izlemiş. Spotify üzerinde çalan şarkıyı direkt olarak mp3 dosyası şeklinde kaydedebilen program, böylece birebir bir kopya almanıza da imkan tanıyor ancak bu işlem tabii ki indirme işleminden daha yavaş sürüyor ve anlık olarak şarkının oynatılmasını beklemeniz gerekiyor.

Playlist yaratma, YouTube videolarını oynatma gibi ek yetenekler de barındıran programı hem kullanmak çok kolay hem de tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca varolan geniş seçenekler menüsü sayesinde istediğiniz tüm ayarlamaları da yapabiliyorsunuz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)

Mac işletim sistemine sahip cihazınıza ülkemizde yeni yeni duyulmaya başlanan Spotify'dan kolay bir şekilde MP3 formatında müzik indirebilirsiniz.  

Kullanım kolaylığı ve sade arayüzü ile bütün bilgisayar kullanıcılarına hitap eden programda pratik bir şekilde Spotify üzerinde çalan şarkıyı sürükleyip Spotydl üzerine bırakabilirsiniz.

Spotydl MP3 formatında indirme ve kaydetme seçeneklerini içinde barındırıyor. Kopyalama işlemi indirme işleminden biraz daha uzun sürebiliyor.

Oldukça geniş bir seçenekler menüsüne sahip olan bu programla YouTube videolarını da oynatabilirsiniz. 

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;