Totem Tribe Gold (Full)

Mac OS için Macera Strateji Oyunu

Platform: Mac
Lisans: Demo
Dil: İngilizce
indir.com

Totem Tribe Gold (Full); Mac OS tabanlı bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz, Hawk kabilesi lideri Aruku'ya yardım ederek adaya barış ve huzuru geri getirmeye çalışacağınız, macera, bulmaca ve strateji öğelerini harmanlayan oldukça eğlenceli bir oyundur.

Mac OS cihazlarınıza yükleyerek oynayabileceğiniz oyunda, uyum içinde yaşayan kabileler ve yaratıklar bir kuyruklu yıldızın adaya düşmesi ile birbirleri ile savaşmaya başlarlar. Kuzey Cradle adalarında geçen olayda size düşen görev Hawk kabilesi lideri Aruku'ya yardım etmek ve kabilenin tekrar huzur ortamında yaşamalarını sağlamak. Bunun için size verilen görevleri eksiksiz yerine getirmeli ve bulmacaları çözmelisiniz. Zira adanın huzurunu tekrar yerine getirecek ipuçları bu bulmacalarda gizli.

Totem Tribe Gold oyunu içerisinde; Keşfetmenizi bekleyen 32 esrarengiz yer, Macera dolu 22 görev ve mini oyunlar, 20 adet değerli eseri bulma ve koruma, Gerçek zamanlı strateji ve macera oyunu, Oyun Merkezi desteği, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Portekizce Brezilya İngilizce, Fransızca, Korece, Çince, Japonca dil desteği gibi bir çok özellik bulunuyor.

Macera, strateji oyunlarını seviyorsanız ve boşa zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Totem Tribe Gold (Full) oyunu tam size göre. Mutlaka denemelisiniz.

İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;