Typing Speed Test

Mac için Yazma Hızı Test Etme Programı

Platform: Mac
Lisans: Ücretsiz
Dil: İngilizce
tamindir.com indir.com

Typing Speed Test, kullanıcıların zaman içerisinde pratik yaparak yazma hızlarını maksimuma çıkarmalarını sağlamak amacıyla geliştirilmiş kullanışlı ve güvenilir bir yardımcı programdır.

Typing Speed Test, size olabildiğince hızlı yazmanız gereken bir metin verecektir ve sizden bu metni en hızlı ve doğru şekilde yazmanızı talep edecektir. Metni yazmayı tamamladığınızda yazma hızınız ve yaptığınız hatalara göre sizi bilgilendirerek puan verecektir. Aldığınız puanı sosyal medya hesapları üzerinden paylaşarak arkadaşlarınızla hanginizin daha hızlı olduğu konusunda yarışabilirsiniz.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
Typing Speed Test yazılımı ile klavye de yazı yazarken ne kadar hızlı yazabildiğinizi test edip öğrenebileceğiniz, oyun benzeri ücretsiz bir programdır. 
Programın ekranda size verdiği metni olabildiğince hızlı ve hata yapmadan yazmanız gerekmektedir. Yazım işlemi bittiğinde program size yaptığınız yazım hatalarını, yazma işlemini ne kadar zamanda bitirdiğinizi bildirecek ve sürenize göre puan verecektir. Uygulama sayesinde klavye becerilerinizi de artırabilirsiniz.
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;