Yandex.Disk

Mac İçin Yandex Dosya Depolama Programı

Platform: Mac
Lisans: Ücretsiz
Dil: Rusça, Türkçe, İngilizce
Üretici: Yandex
tamindir.com indir.com

Yandex.Disk ile masaüstü bilgisayarınızdaki dosyalarınızı depolayabileceğiniz bir web alanı sunar. Disk hizmetini açtığınızda 3GB olarak hesabınıza tanımlanan alan, programları bilgisayarınıza kurduğunuzda size 3GB ek alan daha sağlamakta, dosya yükledikçe de 2GB daha eklenerek artmakta. Arkadaşlarınızda çağırmanz durumu alana 2GB daha ekleme yapılmakta. Kısaca size sunulan 10GB depolama alanını parça parça alabilmektesiniz.

Yandex.Mail ile yapabilecekleriniz:- Toplam 10GB'a kadar web depolama alanı.- Tüm platformlardan Dİsk hesabınıza ulaşın.- Disk'te yer alan dosyaları paylaşın.

İndirme Sayfası (tamindir.com)
İnternet üzerinden tüm cihazlarda dosyalarınızı depolayabileceğiniz ve gerektiğinde ulaşabileceğiniz bir bulut depolama sistemidir.
Fotoğraflarınız ya da önemli belgelerinizi bulut sistemi ile saklamanız durumunda olası bir bilgisayar arızası durumunda bile verilerinize ulaşabilirsiniz. bu sistem ile bir nevi yedekleme işlemi yapmış olursunuz. İnternet bağlantısını destekleyen her cihaz ile bu belgelere ulaşabilirsiniz. Bu belgelere sizin dışınızda insanlarında ulaşabilmelerine izin verebilirsiniz. Bu belgeleri ve dosyaları çevreniz ile paylaşabilirsiniz. 
Uygulamanın en önemli özelliklerinden biriside bilgisayarınızın mevcut hafızasından bağımsız bir şekilde çalışmaya olanak tanıdığı için kesinlikle kullanıcıya depolama konusunda sorun yaşatmıyor. Yani bilgisayarınızın hafıza alanını doldurmadan dosyalarınızı çevrim içi bir şekilde depo edebiliyorsunuz. 
İndirme Sayfası (indir.com)
Bu program şu arama sonuçlarında listelendi;